e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

Jste zde: Úvodní stránka :: Úvod :: Český obsah :: Napsali o nás :: Boudička pro Simku

bg user 1

Co je to SIM box

řešení pro Vaše SIM karty


SIM box je praktický pomocník pro všechny, kteří vlastní více než jednu SIM kartu. Jedná se o plastové pouzdrou o velikosti běžné kreditní karty, do kterého bezpečně uložíte až čtyři SIM karty.
Více o SIM boxu...

bg user 2

K čemu je SIM box

ochrana pro Vaše SIM karty


SIM box slouží jako pouzdro až pro čtyři SIM karty. Jednoduché plastové pouzdro ochrání Vaše SIM karty před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Konec poničených a poztrácených SIM karet. Je tu SIM box!

bg user 3

Váš SIM box

Vaše reklama


Využijte SIM box k prezentaci Vaší firmy! SIM box má na sobě plochu, kterou lze využít k natištění loga či reklamního sloganu, a může tak sloužit jako reklamní materiál pro prezentaci Vaší firmy

BOUDIČKA PRO SIMKU

Telefon Plus

Máte dvě nebo více SIM karet, které dle potřeby střídáte v telefonu, a stává se Vám, že je občas hledáte? Dáváte si je do peněženky, ale cítíte, že to není ono? Řešení je snadné. Pražská firma OREO Praha (v současné době zastupovaná dceřinou společností EXPANDUM CZ s.r.o.) přišla vskutku s jednoduchým a elegantním řešením. SIM box o velikosti kreditní karty slouží jako "boudička" pro Vaše SIMky. Nabízí se v několika barevných provedeních a svou velikostí lze bez problémů využít její místečko vedle vašich ostatních kreditek. Pojme až 4 SIMky a ty jsou nejen dobře k nalezením ale jsou i chráněny před poškrábáním nebo jiných mechanickým poškozením. Pro firmy může být užitečné i to, že na "boudičku" lze dotisknout logo nebo jinou reklamní hlášku.

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter