e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

bg user 1

Co je to SIM box

řešení pro Vaše SIM karty


SIM box je praktický pomocník pro všechny, kteří vlastní více než jednu SIM kartu. Jedná se o plastové pouzdrou o velikosti běžné kreditní karty, do kterého bezpečně uložíte až čtyři SIM karty.
Více o SIM boxu...

bg user 2

K čemu je SIM box

ochrana pro Vaše SIM karty


SIM box slouží jako pouzdro až pro čtyři SIM karty. Jednoduché plastové pouzdro ochrání Vaše SIM karty před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Konec poničených a poztrácených SIM karet. Je tu SIM box!

bg user 3

Váš SIM box

Vaše reklama


Využijte SIM box k prezentaci Vaší firmy! SIM box má na sobě plochu, kterou lze využít k natištění loga či reklamního sloganu, a může tak sloužit jako reklamní materiál pro prezentaci Vaší firmy

DESETILETÝ AMPÉR

Patrik Veselík - časopis PC World

Veletrh Ampér  měl jednu světovou premiéru - poprvé byl právě zde představen firmou OREO Praha, s.r.o., nosič čtyř SIM karet velikosti kreditní karty, který vymyslela a zrealizovala jedna chytrá česká hlavička. Proč vlastně držák SIMek? Důvodů je celá řada a většina z nás některý z nich zažila na vlastní kůži. Někomu se podařilo SIM kartu ztratit, jiný ji zničil (typicky zlomil v kapse), dalšímu se vlivem statické elektřiny zničila sama. Kromě podobně tragických konců SIM karet může držák jen držet určitou "štábní kulturu" SIMek, kdy jsou všechny pohromadě v peněžence.

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter