e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

KONEČNĚ VŠECHNY SIM KARTY POHROMADĚ !

Martin Zikmund - mobilmania.cz

Patříte mezi ty, kteří mají dvě a více SIM karet? Pak jste se ale určitě setkali s problémem, kam dát přebytečné SIM karty, když v mobilu již není místo. Právě tento problém je již vyřešen! Více informací se dozvíte v našem článku.

Bylo nás pět

Celé řešení spočívá v naprosto jednoduchém konceptu plastové karty o velikosti běžné platební karty a o tloušťce přibližně tří kreditek, přesněji se jedná o rozměry 2,8×55×86 mm (vך×d). Do obalu se vejdou celkem 4 SIM karty. A jak to celé funguje? SIM karta se do plastové karty prostě jen zastrčí čipem dolů a je to. SIM karty nejdou z obalu nijak vysypat, a to ani hrubým násilím. Celý obal má pak další výhodu i v tom, že čip SIM karty chrání proti případnému mechanickému poškození a také brání případnému přelomení SIM karty v kapse apod. Celý obal na SIM karty pak můžete dát do peněženky do prostoru pro platební kartu a můžete jít. K dispozici je v několika desítkách barev, přičemž další barvy a vzory se teprve chystají. Výrobce má na tento výrobek dokonce i celosvětový patent.

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter