e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

Jste zde: Úvodní stránka :: SIM box :: Český obsah :: Napsali o nás

POZDRO NA 4 SIM KARTY

Časopis Mobil

Před časem se na trhu objevil výrobek společnosti OREO Praha, který je na první pohled prostinký a obyčejný. Skrývá v sobě ovšem praktického pomocníka pro všechny, kteří vlastní více než jednu SIM kartu. Pokud jste tedy majitelem několika SIM karet, jistě jste se již potýkali s problémem, jak je nejlépe uskladnit. Samozřejmě je dnes k dostání několik druhů výlisků a zadních krytů, které v sobě přímo integrují funkční sloty až na tři SIM karty. Ovšem ne pro každého je takový adaptér záležitostí finančně lakavou, a navíc, pokud ztratíte takto vybavený telefon, nepřicházíte jen o něj, ale i o všechny SIM karty v něm přítomné. To je nesporná nevýhoda adaptérů pro více SIM karet. Co máte pěkně pohromadě, se může taky snadno pěkně pohromadě ztratit. Možná také proto se objevilo pouzdro pro čtyři SIM karty, které sice není ničím jiným než plastovým výliskem se čtyřmi speciálně upravenými "chlívky" pro SIM, ale stává se tak přímo nedocenitelným pomocníkem pro každého, koho už nebaví vkládat SIM pod baterku nebo ji nosit po kapsách. Vzhledem k tomu, že se pouzdo vejde do peněženky (velikost odpovídá velikosti kreditní karty), je rovněž jednoduchá i manipulace s ním. Pouzdro na čtyři SIM karty jsme vyzkoušeli a v peněžence autora tohoto článku již našlo své pevné místo. K dostání by mělo být v ceně cca 20 Kč.Pouzdra jsou nabízena v několika barevných provedeních a další varianty budou přibývat. Navíc je možné vytvořit pouzdro i na zakázku.

BOUDIČKA PRO SIMKU

Telefon Plus

Máte dvě nebo více SIM karet, které dle potřeby střídáte v telefonu, a stává se Vám, že je občas hledáte? Dáváte si je do peněženky, ale cítíte, že to není ono? Řešení je snadné. Pražská firma OREO Praha (v současné době zastupovaná dceřinou společností EXPANDUM CZ s.r.o.) přišla vskutku s jednoduchým a elegantním řešením. SIM box o velikosti kreditní karty slouží jako "boudička" pro Vaše SIMky. Nabízí se v několika barevných provedeních a svou velikostí lze bez problémů využít její místečko vedle vašich ostatních kreditek. Pojme až 4 SIMky a ty jsou nejen dobře k nalezením ale jsou i chráněny před poškrábáním nebo jiných mechanickým poškozením. Pro firmy může být užitečné i to, že na "boudičku" lze dotisknout logo nebo jinou reklamní hlášku.

KONEČNĚ VŠECHNY SIM KARTY POHROMADĚ !

Martin Zikmund - mobilmania.cz

Patříte mezi ty, kteří mají dvě a více SIM karet? Pak jste se ale určitě setkali s problémem, kam dát přebytečné SIM karty, když v mobilu již není místo. Právě tento problém je již vyřešen! Více informací se dozvíte v našem článku.

Bylo nás pět

Celé řešení spočívá v naprosto jednoduchém konceptu plastové karty o velikosti běžné platební karty a o tloušťce přibližně tří kreditek, přesněji se jedná o rozměry 2,8×55×86 mm (vך×d). Do obalu se vejdou celkem 4 SIM karty. A jak to celé funguje? SIM karta se do plastové karty prostě jen zastrčí čipem dolů a je to. SIM karty nejdou z obalu nijak vysypat, a to ani hrubým násilím. Celý obal má pak další výhodu i v tom, že čip SIM karty chrání proti případnému mechanickému poškození a také brání případnému přelomení SIM karty v kapse apod. Celý obal na SIM karty pak můžete dát do peněženky do prostoru pro platební kartu a můžete jít. K dispozici je v několika desítkách barev, přičemž další barvy a vzory se teprve chystají. Výrobce má na tento výrobek dokonce i celosvětový patent.

DESETILETÝ AMPÉR

Patrik Veselík - časopis PC World

Veletrh Ampér  měl jednu světovou premiéru - poprvé byl právě zde představen firmou OREO Praha, s.r.o., nosič čtyř SIM karet velikosti kreditní karty, který vymyslela a zrealizovala jedna chytrá česká hlavička. Proč vlastně držák SIMek? Důvodů je celá řada a většina z nás některý z nich zažila na vlastní kůži. Někomu se podařilo SIM kartu ztratit, jiný ji zničil (typicky zlomil v kapse), dalšímu se vlivem statické elektřiny zničila sama. Kromě podobně tragických konců SIM karet může držák jen držet určitou "štábní kulturu" SIMek, kdy jsou všechny pohromadě v peněžence.

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter