e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

Jste zde: Úvodní stránka :: SIM box

Co je to SIM box


SIM box je praktický pomocník pro všechny, kteří vlastní více než jednu SIM kartu. Jedná se o plastové pouzdrou do kterého bezpečně uložíte až čtyři SIM karty. SIM box má velikost běžné kreditní karty, přesněji se jedná o rozměry 2,8×55×86 mm (vך×d).

K čemu je SIM box


SIM box slouží jako pouzdro až pro čtyři SIM karty. A jak vlastně SIM box funguje?
Je to velmi jednoduché!
SIM karta se do SIM boxu prostě jen zastrčí čipem dolů a je to. SIM karty nejdou z obalu nijak vysypat, a to ani hrubým násilím. SIM box má pak další výhodu i v tom, že čip SIM karty chrání proti případnému poškrábání či jinému mechanickému poškození a také brání případnému přelomení SIM karty v kapse apod. Celý SIM box pak vložíte přímo do peněženky do prostoru pro platební karty a můžete jít.

Konec poničených a poztrácených SIM karet. Je tu SIM box!

SIM box jako reklama

Kromě svého primárního využití můžete SIM box také využít k prezentaci Vaší firmy! SIM box má na sobě plochu, kterou lze využít k natištění loga či reklamního sloganu, a může tak sloužit jako reklamní materiál pro prezentaci Vaší firmy. Náš SIM box nabízíme v široké škále barev a odstínů.

Ukázky některých reklamních SIM boxů

simbox equatelsimbox metrocallssimbox oratesimbox piccellsimbox rosesimbox nokiasimbox oreo prahasimbox prazska teplarenskasimbox telestialsimbox protected product

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter