e-mal: info@simbox.cz  ::  tel: +420 775 420 390

bg user 1

Co je to SIM box

řešení pro Vaše SIM karty


SIM box je praktický pomocník pro všechny, kteří vlastní více než jednu SIM kartu. Jedná se o plastové pouzdrou o velikosti běžné kreditní karty, do kterého bezpečně uložíte až čtyři SIM karty.
Více o SIM boxu...

bg user 2

K čemu je SIM box

ochrana pro Vaše SIM karty


SIM box slouží jako pouzdro až pro čtyři SIM karty. Jednoduché plastové pouzdro ochrání Vaše SIM karty před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Konec poničených a poztrácených SIM karet. Je tu SIM box!

bg user 3

Váš SIM box

Vaše reklama


Využijte SIM box k prezentaci Vaší firmy! SIM box má na sobě plochu, kterou lze využít k natištění loga či reklamního sloganu, a může tak sloužit jako reklamní materiál pro prezentaci Vaší firmy

SIM box - řešení pro Vaše SIM karty

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na světě si Vám dovoluje představit unikátní zásobník na 4 SIM karty - SIM box. Tento výrobek je patentově chráněn ve většině zemí světa a umožňuje bezpečné uložení až čtyř SIM karet. Konec poškrábených a poničených či ztracených SIM karet. Je tu SIM box. Jednoduché plastové pouzdro o velikosti kreditní karty, který je opatřeno plastovými výlisky, do kterých Vaše SIM karta zapadne a drží. Díky kompaktním rozměrům SIM boxu jej snadno umístíte ve své peněžence do přihrádky pro kreditní a platební karty.
Nejen že budete mít všechny svoje SIM karty pohromadě a v bezpečí Vaší peněženky, ale budou také ochráněny před poškrábání či jiným mechanickým poškozením. SIMbox to je bezpečné řešení pro Vaše SIM karty.

simbox-cernasimbox-zlatasimbox-zelenasimbox-oranzovasimbox-zluta


SIM box jsme vystavovali na veletrzích:

  • AMPÉR
  • ITC - INTERKAMERA
  • INVEX - mezinárodní veletrh informační a telekomunikační techniky
  • CeBIT ( Hanover Německo ) - na stánku České republiky, pod záštitou MPO/ministerstva průmyslu a obchodu

EXPANDUM CZ, s.r.o.

Ryze česká firma EXPANDUM CZ s.r.o. je dceřinou společností firmy OREO Praha, která je výrobcem patentovaného výrobku SIM box. Společnost EXPANDUM CZ se od roku 2012 zabývá především prodejem, distribucí  a prezentací výrobku SIM box. Pro rok 2013 byla naše firma EXPANDUM CZ pověřena masivní kampaní za účelem expanze SIM boxu v širokém měřítku nejen pro Českou republiku, tak, aby SIM boxů bylo dostatek pro všechny uživatele mobilních telefonů včetně firem, společností a dalších.

Kromě distribuce a propagace celosvětového patentu - SIM boxu, se naše společnost zabývá i dalšími činnostmi, mezi něž patří především:

  • obchodní činnost
  • realitní činnost
  • zprostředkovatelskou činnost
  • výrobně - distribuční činnost

V případě zájmu o jakoukoli námi nabízenou službu, nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese info@simbox.cz.

EXPANDUM CZ

bg o nas user6

EXPANDUM CZ je oficiální distributor a prodejce SIM boxu.

O nás

Jako výhradní dodavatelé a jediní výrobci na celém světě Vám nabízíme jedinečnou nepostradatelnou světovou novinku vhodnou pro všechny uživatele mobilních telefonů - SIM box, unikátní zásobník na 4 SIM karty.

Kontakty

EXPANDUM CZ s.r.o.
Krhanická 463/40
142 00 Praha 4

+420 775 420 390

info@simbox.cz

SLEDUJTE NÁS

logo facebook logo google logo youtube logo linkedin logo twitter